Almanya mide botoksu

Kasım 21, 2019 2 Yazar: İstanbul Mide Botoksu

Almanya’dan mide botoksu için gelen hastalarımız hem İstanbul hem de İzmir’de tam donanımlı hastanelerde, anestezi uzmanı eşliğinde mide botoksu işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sizler Almanya mide botoksu aramalarınız için Dortmund, Mannheim, Bonn, Nürnberg, Stutgart, Düsseldorf, Bremen, Hannover, Leipzig, Dresden, Heidelberg, Köln, Münih (Münich), Hamburg, Frankfurt, Berlin ve diğer tüm şehirlerden yüzlerce hastamızın tercihi gibi ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Almanya mide botoksu aramalarınız için

Ekibimiz 3 endoskopi sertifikalı genel cerrahi uzmanından oluşmaktadır. Hekimlerimiz 20 yıllık hekimlik deneyimleri ile bu işlemi yapmaktadırlar.

Uygulama 10-15 dakika sürmekte, genel anestezi gerekmeksizin, 5-6 dakika sedasyon verilerek önce endoskopi aleti ile mideye ağız yolu ile girilmektedir. Öncelikle midenin iç kısmı herhangi bir patolojik duruma karşı incelenmektedir. Ülser gibi lezyonlu durumlarda işlem yapılmamaktadır. Bu aslında mide içinde ufak bir check-up gibi düşünülebilinir. Sonrasında mide botoksu için Sağlık Bakanlığı onaylı enjeksiyon preparatı ile mide botoksu işlemi midenin bazen girişine, çoğunlukla çıkışına ve açlık hormonunun salgılandığı bölgeye uygulanmaktadır.

Midenin girişine ve/veya çıkışına uygulanılan botoksu işlemi yemeklerin midede kalma süresini uzatarak bireyde tokluk hissi uyandırır. Ayrıca Ghrellin adını verdiğimi beyne açlık uyarısını gönderen hormon bölgesine yapılan uygulama sayesinde de beyine açlık uyarısının gitmesi azaltılmaktadır. Uygulamada bireyden bireye değişmekle birlikte 3 aydan 6 aya kadar botoks etkisi sürmekte, sonrasında ortadan kalkmaktadır.

Almanya’dan mide botoksu için gelecek bireylerimiz için

Ekibimiz 2 doktoru ve deneyimli kadrosu ile birlikte son 3 yılda 3200 mide botoksu işlemi yapmıştır. İşlemlerimizde bugüne kadar hiçbir yan etki görülmemiştir. Bugüne kadar tüm hastalarımız için en az 8 en çok 44 kilo tek seans botoks uygulaması ile kilo verilmesi sağlanmıştır. Burada önemli olan hastanın kaç kilo vermek istediğine diyetislerimizle karar vermesidir. Hastanın istediği doğrultuda istediği kadar kilo verme süreci, botoks sonrası planlama ile yapılmaktadır.

Ekibimizle öncesinde iletişime geçilmesi önemlidir. Bazı günler programlarımız özellikle yoğun olmakta ve hasta kabulunu 1-2 gün ya da aynı gün yapamayabilmekteyiz. Almanya’dan gelecek hastalarımız için istenilirse havalimanı transfer ve otel hizmeti de sunulmaktadır.

Dilerseniz ekibimizle whatsapp yolu ile iletişime geçmek için burayı tıklayın.

Dilerseniz ekibimizle arama yolu ile iletişime geçmek için burayı tıklayın.

Ekibimizin en büyük başarısı, Bariatrik diyetisyenlerimiz ile takip

Uygulama sonrası asla diyet listesi yazmıyoruz. Amacımız sizlerin hayatı boyunca sürdürebileceği bir beslenme alışkanlığı kazanmanız. Yasakların büyük oranda olmadığı bir beslenme alışkanlığı ile kilo verdiriyoruz. Bu da hastalarımızın biz olan güvenini artırmaktadır.

Ayrıca kliniğimiz obezite kliniği olması sebebi ile diyetisyenlerimiz sürekli ve özelleşmiş olarak fazla kilosu olan bireyler ile ilgilenmektedir.

Almanya mide botoksu için iletişim

Almanya’dan magen botox (mide botoksu) aramalarınız için bizimle +90 533 7222212 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.