Mide botoksu fiyatları 2020

Mayıs 22, 2019 18 Yazar: İstanbul Mide Botoksu

Mide botoksu, 2004 yılından günümüze kullanılan ameliyatsız zayıflama yöntemleri arasındadır. Sizler Mide botoksu fiyatları 2020 yılı için araştırma yapıyorsanız Mide botoksu ücretlerinin piyasadaki değişkenlerini bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Mide botoksu fiyatları 2020 – Diyetisyen paketi, kullanılan botoks ve uygulanacak yere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Mide botoksu için fiyatlandırma da değişkenlik gösterebilmektedir. Bu hizmetin fiyatlandırılması genel olarak 3 değişken önemli faktördür.

Mide botoksu fiyatları 2020 İstanbul

Uygulanacak botoksun miktarı:

Piyasada 2 adet ruhsatlandırılmış botoks müstahzarı (ticari ismi) bulunmaktadır. Bunlar Allergan Botoks ve Dysport ürünleridir. Mide botoksu işlemlerinde ise mutlaka bu ruhsatlandırılmış ürünlerden tercih edilmesi gereklidir. Ürünler Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu 2 ilaç dışında farklı ürünlerle mide botoksu yapılmaması gereklidir.

Mide botoksu yapılacak yerin önemi

Mide botoksu yapılacak yer tam donanımlı bir hastane ya da uygun şartları olan tıp merkezleri olabilir. Mide botoksu asla muayenehanelerde yapılamaz. Çünkü sedasyon anestezisi yapılmaktadır. Uygulama anında 10 dakika hasta uyku halindedir. Mide botoksu uygulamasını anestezi uzmanı hekim kontrolünde, her türlü ekipmanı olan yerlerde yapıyoruz.

Mide botoksunu etkisini Diyetisyen takibi sağlar.

Mide botoksu uygulamasını yapıldığı an kadar, sonrasında diyetisyen takibi de önemlidir. Diyetisyensiz mide botoksu çok daha fazla kilo verilecekken daha az kilo verilmesine sebep olabilir. Ayrıca sadece diyet listesi vermek ile de diyetisyen takibi olmamaktadır. Diyetisyen takibi, haftada 1 yüzyüze ya da online görüşme, her öğünün whatsapptan diyetisyen ile paylaşması verilon kilonun miktarını artırmaktadır.

Mide botoksu fiyatları 2020 için iletişim

Mide botoksu uygulamasını İstanbul ve İzmir’de tam donanımlı hastanelerde yapıyoruz. Öngörüşme randevusu için 0 533 722 2212 numaralı telefondan bilgi edinebilirsiniz.